W związku z kolejnym etapem rozwoju firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter:

Zakres obowiązków:

  • montaż zewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • układanie kabli w wykopach;
  • montaż szaf kablowych zewnętrznych, rozszycie kabli w szafach, kontenerach;
  • montaż wewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • wykonywanie okablowania szaf,  stojaków oraz pozostałych urządzeń na podstawie schematów oraz dokumentacji techniczno-ruchowej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i montażowych;
  • przestrzeganie przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
  • mile widziane uprawnienia do pracy na czynnych urządzeniach sterowania ruchem kolejowym;
  • mile widziane prawojazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę z doświadczonym zespołem;
  • szkolenia z zakresu montażu i uruchamiania urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Operator koparki / Monter:

  • obsługa i transport minikoparki;
  • budowa kanalizacji kablowej;
  • montaż szaf kablowych zewnętrznych, szaf aparatowych, kontenerów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B+E;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na terenie PKP PLK S.A.

Oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@mtmkol.pl.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.